KONST / Litografier / Färglitografi 9941260
nr 994 1260
Färglitografi
Bengt Pettersson, 'Träden och åkrarna', signerad, motivet: 37x27
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 november 2015
kl 20:26:04
16/11 20:03:28